Гвоздика

Інформація

Насіння гвоздики травянка F1 скарлет Збільшити для перегляду

Насіння гвоздики травянка F1 скарлет

Производитель Hem Genetics (Голландия)

3047ПЗ

Профнасіння Zip-пакет 0,25 гр насіння в мікропробірці.

Гвоздика-травянка - багаторічна рослина, що складається з безлічі тонких стебел. Висота куща досягає від 20 до 40 см, листя дрібне, загострені, темно-зеленого забарвлення. Квітки дрібні, до 1,5 см в діаметрі, насиченого червоного кольору.

Вирощують гвоздику-травянку переважно у відкритому грунті: на клумбах, альпійських гірках і рокарії. Сезон цвітіння починається в червні і триває близько 1-1,5 місяців.

Квітка любить ділянки з великою кількістю світла, добре приживається на сухих ґрунтах. Сорт відрізняється морозостійкістю.

Детальніше

5 упаковок товару є в наявності

Производитель Hem Genetics (Голландия)

12,10 грн.

Інформація

Вирощування

Спочатку насіння висівають в ємності з сумішшю, що містить землю і велика кількість піску. Протягом наступних двох тижнів розсада повинна знаходитися в теплому (18-20 ° С) приміщенні.

Ближче до початку червня саджанці можна перемістити у відкритий грунт. Місце посадки слід попередньо обробити антисептичними, профілактичними засобами. Важливо, щоб на момент пересадки гвоздика мала 4 і більше пар справжніх листків, і можливість заморозків була виключена.

Такий двоетапний спосіб посадки гвоздики необхідний для продовження періоду цвітіння.

Догляд

Травянка - рослина невибаглива. Вона потребує періодичного зволоження, грунт не повинен пересихати. У той же час потрібно уникати застою води у кореневища.

Квітка позитивно реагує, якщо його підгодовувати органічними добривами.

Формування стійких, міцних пагонів забезпечує рослині стійкість до низьких температур, тому в укритті на зиму гвоздика не потребує.

Reviews (0)