Пеларгонія

Інформація

Насіння пеларгонії плющелистої Торнадо F1 суміш Збільшити для перегляду

Насіння пеларгонії плющелистої Торнадо F1 суміш

Производитель Syngenta (Нидерланды)

3002ПЗ

Профнасіння Zip-пакет 3 насінини в мікропробірці.

Пеларгонія Торнадо F1 - мініатюрна плющелиста рослина з пишними акуратними кущами. Випускає дрібні квіти різних відтінків, найчастіше рожевих і білих тонів. Цвіте тривало і рясно. Час вирощування пеларгонії становить 12 - 16 тижнів. При довгому світловому дні (14-16 годин) рослини зацвітають швидше, ніж при більш короткої тривалості світлового дня. Насіння висівають круглий рік, але кращий час - кінець лютого. Посів проводиться в субстрат з низьким вмістом поживних елементів, на 3-5 днів ящик накривають склом або плівкою. Оптимальна температура для проростання насіння - 21 ° С при вологості від 95%.
Перші сходи з'являються через 10-20 днів. Після формування першого листя (14-23 день) виробляють пікіровку в горщики діаметром 9-12 см з хорошим дренажем. Температуру в приміщенні знижують до 18-20 ° C.

Детальніше

1 Товар

Увага: Остання одиниця!

Производитель Syngenta (Нидерланды)

42,50 грн.

Інформація

Для рясного цвітіння пеларгонії їй необхідно забезпечити хороше освітлення, рослина легко переносить пряме сонячне світло.
Оптимальна температура влітку становить 20-25 ° С, взимку - 10-15 ° С (період спокою).
Під час активного росту і цвітіння полив помірний, без надлишку вологи. У зимовий час полив зводять до мінімуму - до одного разу на 2 тижні. Обприскувати наземну частину квітки не рекомендується.
Пеларгонія Торнадо потребує підгодівлі протягом усього періоду вегетації (з березня по серпень). Рідке комплексне добриво з високим вмістом калію вносять разом з водою кожні два тижні.

Reviews (0)