Категорії

Інформація

Доставка та оплата

Интернет магазин КвітаРІУМ доставляє товари лише по Украине. 

Мінімальна сума замовлення на насіння 100 грн.

При замовленні на суму більше 400 грн. доставка безкоштовна незалежно від сособу пересилання. При отриманні посилки Ви оплачуєте лише вартість товару і послуги за пересилання грошей.

 

СПОСОБИ ДОСТАВКИ:

1. Доставка Укрпоштою можлива в будь-який населений пункт України. При замовленні на суму менше 400 грн. вартість доставки 25 грн. крім того Ви оплачуєте послуги з пересилання грошей за товар. Вартість пересилання грошей становить 10 грн..

2. Доставка НОВОЮ ПОШТОЮ можлива в ті населені пункти України, де є відділення Нової Пошти. При замовленні на суму менше 400 грн. вартість доставки 35 грн. крім того Ви оплачуєте послуги з пересилання грошей за насіння. Вона становить 20 грн. + 2% від суми післяплати.

ОПЛАТА ТОВАРА: 

Оплачувати вартість замовлення можна при отриманні посилки (наложений платіж) або на картку ПриватБанку. (Передоплата). При виборі оплати на картку ПриватБанку замовлення на насіння, неоплачене протягом 15 днів з моменту дати оформлення, автоматично скасовується. 

Для зменшення додаткових витрат вигідніше вибирати метод оплати на картку ПриватБанку. (Передоплата). У цьому випадку Ви не будете оплачувати послуги з пересилання грошей за насіння.

Отже робите замовлення на суму більше 400 грн. (Доставка безкоштовна) оплачуєте на картку ПриватБанку і просто забираєте посилку на відділенні.