Категорії

Інформація

Виробники

Ви можете скасувати своє замовлення, але не пізніше 2-х тижнів від дати його оформлення. Скасувати замовлення можна відправивши лист в службу підтримки або зателефонувавши по телефону. При цьому не забудьте обов'язково вказати номер замовлення або своє прізвище та ім'я.

Інтернет-магазин КвітоСвіт гарантує високу якість на насіння та інші товари, придбані в мережі наших магазинів. В нашому каталозі представлений тільки сертифікований товар, якість якого підтверджено відповідними довідками контролюючих установ України і країн-імпортерів.

Інтернет-магазин КвітоСвіт компенсує 100% вартості придбаного товару за таких умов:

- Якість отриманого насіння і інших товарів не відповідає заявленій (термін придатності насіння і інших товарів прострочений)

- Зміст посилки не відповідає замовленню.

- посилка отримана не пізніше десяти днів з дня її відправки. Оболонка посилки не пошкоджена.

- Скаргу треба надіслати електронною поштою на адресу semena@kvitosvit.com.ua протягом 10 днів після отримання посилки. Як доказ долучити фотографію з оригінальною упаковкою поруч

- Компенсація надається у вигляді знижки на наступне замовлення або у вигляді повернення коштів (поштовий переказ, переказ на карту Приватбанку, поповнення мобільного телефону).