Категорії

Інформація

Виробники

Договір публічної оферти

Загальні положення.

1.1. Дана оферта, є офіційною пропозицією ФОП Сунак П.О., тобто через інтернет – магазин «КвітоСвіт Насіння поштою», далі по тексту - «Договір», і розміщує Публічну оферту (пропозицію) на офіційному інтернет - сайті Продавця https://kvitosvit-semena.com.ua/ (далі - «інтернет - сайт»).

1.2. Моментом повного і безумовного прийняття Покупцем пропозиції Продавця (акцептом) на укладення електронного договору купівлі - продажу товарів, вважається факт оплати Покупцем замовлення на умовах цього Договору, у строки та за цінами, вказаними на інтернет - сайті Продавця.

Поняття і визначення.

2.1. У цій оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають таке значення:

* «Товар» - насіння, добрива, засоби захисту рослин та супутні товари;

* «інтернет - магазин» - відповідно до Закону України «про електронну комерцію», засіб для представлення або реалізації товару, послуг шляхом здійснення електронної угоди.

* «Продавець» - компанія, яка реалізує товари, представлені на інтернет - сайті.

* «Покупець» - фізична особа, що уклала з Продавцем Договір на умовах, викладених нижче.

* «Замовлення» - вибір окремих позицій з переліку товарів, зазначених Покупцем при розміщенні замовлення і проведенні оплати.

Предмет договору.

3.1. Продавець зобов'язується передати у власність Покупця Товар, а Покупець зобов'язується оплатити і прийняти Товар на умовах даного Договору.

Цей Договір регулює купівлю - продаж товарів в інтернет - магазині, в тому числі:

- добровільний вибір Покупцем товарів в інтернет - магазині;

- самостійне оформлення Покупцем замовлення в інтернет - магазині;

- оформлення замовлення по телефону в інтернет - магазині;

- оплата Покупцем замовлення, оформленого в інтернет - магазині;

- обробка і доставка замовлення Покупцеві у власність на умовах цього Договору.

Порядок оформлення замовлення

4.1. Покупець має право оформити замовлення на будь - який товар, представлений на сайті інтернет - магазину, що є в наявності.

4.2. Кожна позиція може бути представлена в замовленні в будь - якій кількості.

4.3. При відсутності товару на складі, Менеджер компанії зобов'язаний довести цей факт до відома Покупця (телефоном або електронною поштою).

4.4. При відсутності товару Покупець має право замінити його аналогічним товаром, відмовитися від даного товару, анулювати замовлення.

Порядок оплати замовлення.

5.1. Післяплата.

Оплата здійснюється за фактом отримання товару у відділенні транспортної компанії готівкою в гривнях.

 5.2. Передоплата. 

Переказом на банківський рахунок.

Онлайн-оплата.

Увага! Замовлення з передоплатою надсилаються першочергово!

Умови доставки замовлення.

6.1. Доставка товарів, придбаних в інтернет - магазині, здійснюється до складів транспортної компанії або шляхом адресної доставки кур’єром. 

6.2. Разом із замовленням Покупцеві надаються документи згідно Законодавства України.

Права та обов'язки сторін.

7.1. Продавець має право:

- в односторонньому порядку припинити надання послуг за цим договором у разі порушення або не виконання Покупцем умов цього договору.

7.2. Продавець зобов'язаний:

- передати у власність Покупця Товар згідно умов даного договору.

7.3. Покупець має право:

- оформити замовлення в інтернет - магазині;

- оформити електронний договір;

- вимагати від Продавця виконання умов цього Договору.

7.4. Покупець зобов'язаний:

- своєчасно оплатити та отримати замовлення на умовах цього договору.

7.5 Покупець може скасувати своє замовлення, але не пізніше 2-х робочих днів від дати його оформлення. Скасувати замовлення можна відправивши лист в службу підтримки або зателефонувавши по телефону.

Відповідальність сторін.

8.1. Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов цього договору в порядку, передбаченому цим договором та чинним законодавством України.

8.2. Продавець не несе відповідальності за:

- змінений виробником зовнішній вигляд Товару;

- за незначну невідповідність колірної гами Товару уявленням Покупця виключно через різну кольорову передачу моніторів персональних комп'ютерів, телефонів, тощо…;

- за зміст і правдивість інформації, наданої Покупцем при оформленні замовлення;

- за затримку і перебої в наданні Послуг (обробки замовлення та доставки товару), які відбуваються з причин, що знаходяться поза сферою його контролю;

- за протиправні незаконні дії, здійснені Покупцем за допомогою доступу до мережі Інтернет;

- за передачу Покупцем своїх мережевих ідентифікаторів - IP, MAC - адреси, логіна і пароля третім особам;

8.3. Покупець, використовуючи наданий йому доступ до мережі інтернет, самостійно несе відповідальність за шкоду, заподіяну його діями (особисто, навіть якщо під його логіном знаходилася інша особа) особам або їх майну, юридичним особам, державі чи моральну шкоду.

8.4. У разі настання обставин непереборної сили, сторони звільняються від виконання умов цього договору. Під обставинами непереборної сили варто розуміти події, що мають надзвичайний, непередбачений характер, що виключають або об'єктивно заважають виконанню цього договору, настання яких Сторони не могли передбачити і запобігти.

8.5. Сторони прикладають максимум зусиль для вирішення будь - яких розбіжностей виключно шляхом переговорів.

Інші умови.

9.1. Інтернет - магазин залишає за собою право в односторонньому порядку вносити зміни до цього договору за умови попередньої публікації його на сайті https://kvitosvit-semena.com.ua/.

9.2. Інтернет - магазин створений для організації дистанційного продажу товарів через інтернет.

9.3. Покупець несе відповідальність за достовірність інформації, зазначеної при оформленні замовлення. При цьому, при здійсненні акцепту (оформленні замовлення і подальшої оплати товару), Покупець надає Продавцю свою беззастережну згоду на збір, обробку, зберігання, використання своїх персональних даних, в розумінні ЗУ «Про захист персональних даних».

9.4. Оплата Покупцем оформленого в інтернет - магазині замовлення означає повну згоду Покупця з умовами договору купівлі - продажу (публічної оферти).

9.5. Фактичною датою електронної угоди між сторонами є дата прийняття умов, відповідно до ст. 11 Закону України «Про електронну комерцію».

9.6. Використання ресурсу інтернет - магазину для попереднього перегляду товару, а також для оформлення замовлення для Покупця є безкоштовним.

9.7. Інформація, яку надає Покупець є конфіденційною. Інтернет - магазин використовує інформацію про Покупця виключно в цілях обробки замовлення, відправлення повідомлень Покупцеві, доставки товару, здійснення взаєморозрахунків і ін..

Порядок повернення товару належної якості.

10.1. Повернення товару в інтернет - магазин проводиться згідно чинного законодавства України.

10.2. Повернення товару в інтернет - магазин належної якості проводиться за рахунок Покупця.

10.3. При поверненні Покупцем товару належної якості, інтернет - магазин повертає йому сплачену за товар грошову суму за фактом повернення товару за вирахуванням компенсації витрат Інтернет - магазину, пов'язаних з доставкою товару Покупцеві.

 У разі виникнення претензій до якості посадкового матеріалу, інтернет -магазин «КвітоСвіт Насіння поштою» компенсує Покупцеві 100% вартості в таких випадках:

- зміст посилки не відповідає замовленню.

- якість отриманого насіння і інших товарів не відповідає заявленій (термін придатності насіння і інших товарів прострочений);

- отриманий посадковий матеріал не відповідає заявленому сорту;

- посилка з посадковим матеріалом була забрана в відділеннях Укрпошти та Нової Пошти не пізніше 5 днів з моменту її надходження на склад.

 Для отримання компенсації необхідно виконати наступні дії:

- скарга повинна бути пред’явлена строком не пізніше 14 днів з моменту отримання посилки;

- до розгляду приймаються тільки скарги, спрямовані на електронну пошту нашого інтернет - магазину;

- в якості доказу необхідно надіслати фото посадкового матеріалу незадовільної якості, в кадрі має бути наша етикетка та товарна накладна. Посадковий матеріал повертати не потрібно;

- якщо товар не відповідає заявленому сорту, необхідно надіслати фото в якості доказу. Якщо скарги по даному сорту виявляться системними - вартість посадкового матеріалу компенсується;

- 100% компенсація надається у вигляді знижки на наступне замовлення або у вигляді повернення коштів (поштовий переказ, переказ на карту Приватбанку, поповнення мобільного телефону).

Форс-мажорні обставини.

11.1. Сторони звільняються від відповідальності за невиконання або неналежне виконання зобов'язань за Договором на час дії непереборної сили. Під непереборною силою розуміються надзвичайні і непереборні за даних умов обставини, що перешкоджають виконанню своїх зобов'язань сторонами за цим Договором. До них відносяться стихійні явища (землетруси, повені і т.д.), Обставини суспільного життя (воєнні дії, надзвичайні стани, найбільші страйки, епідемії і т.д.), Заборонні заходи державних органів (заборона перевезень, валютні обмеження, міжнародні санкції заборони на торгівлю і т. д.). Протягом цього часу сторони не мають взаємних претензій, і кожна з сторін приймає на себе свій ризик наслідків форс-мажорних обставин.

Термін дії договору

12.1. Електронний договір набирає чинності з моменту звернення до Продавця і оформлення замовлення, і закінчується при повному виконанні зобов'язань сторонами.

12.2. До закінчення терміну дії, цей Договір може бути розірваний за взаємною згодою сторін до моменту фактичної доставки товару.