Категорії

Інформація

Виробники

Про Нас

Інтернет-магазин «КвітоСвіт насіння поштою» - роздрібний інтернет-магазин з продажу насіння. Наш магазин  пропонує великий вибір товарів для квіткарів, садівників та городників. У нашому електронному каталозі Ви знайдете вже відомі культури та багато цікавих новинок, які легко вирощувати на своїх присадибних ділянках. У нас є те, що потрібно для відмінного врожаю: добрива, стимулятори росту, засоби захисту рослин та інші корисні для городника товари. В асортименті представлено насіння овочів, лікарських рослин і квітів вітчизняного виробництва а також професійне насіння виробництва провідних зарубіжних фірм (Anseme, Bejo Zaden, Clause, Hem Zaden, May Seeds, NongWoo Bio, Nunhems Zaden, Pan American, Rijk Zvaan, Seminis, Syngenta, Tezier, United Genetics).

Зробити замовлення — дуже легко

В нас зручний електронний каталог сайту та простота в оформленні замовлення усього в кілька кліків. В особистому кабінеті Ви завжди зможете перевірити вміст замовлення. Замовляйте насіння в задоволення 24/7!

Оптимальні ціни

Ми — інтернет-магазин з оптимальними цінами на всі товари. У нашому каталозі навіть найвибагливіший садівник-городник обере для себе кращий варіант, виходячи з уподобань та свого бюджету.

Гарантія якості

Інтернет-магазин КвітоСвіт гарантує високу якість на насіння та інші товари, придбані в мережі наших магазинів. В нашому каталозі представлений тільки сертифікований товар, якість якого підтверджено відповідними довідками контролюючих установ України і країн-імпортерів.