Категорії

Інформація

Виробники

Бренди Є ще 39 бренди

на сторінку
Показані 1 - 24 із 39 пунктів
 • Виробник Roltico (Польща)

  Roltico – це польський виробник посівного матеріалу. Свою діяльність компанія розпочала як невеликий сімейний бізнес. Сьогодні це торгова марка зі світовим ім'ям. Компанія набула широкого поширення як виробник якісного насіння не лише на внутрішньому польському ринку, а й на закордонному.
 • Виробник Агро Майстер (Україна)

  "Агромайстер" - компанія з 12-річним досвідом роботи у сфері продажу та дистрибуції засобів захисту рослин.

  У 2016 році розпочто випуск насіння під своєю торговою маркою "Агромайстер", країнами походження яких є Україна, Нідерланди, Німеччина, Франція, Польща та інші країни Європи. Насіння торгової марки "Агромайстер" перевірене часом - має високу схожість і відмінну якість.

 • Производитель Anseme (Италия)

  Італійська компанія з виробництва насіння, основний профіль компанії - виробництво насіння овочів, зокрема середземноморських сортів. Ми розташовані на північному сході Італії, де м'який клімат сприяє виробництву якісного насіння. Наші насіння ростуть в Італії під безперервним наглядом технічного персоналу. Все це дозволяє нам виробляти насіння відмінної якості за дуже конкурентними цінами.

 • Производитель Bejo Zaden (Голландия)

  Bejo Zaden - незалежна голландська насіннєва фірма, що спеціалізується на виробництві насіння овочів відкритого ґрунту.

 • Производитель Clause (Франция)

  Більш ніж двох-столітній досвід роботи має за плечима французька компанія Клоз Тезье (Clause) в селекційно-насінницьких напрямку по створенню нових сортів і гібридів овочевих культур.
  Клоз Тезье має власні наукові центри та науково-випробувальні станції по виведенню нових сортів і гібридів та їх випробуванню.
  У 2002 році дві компанії Клоз і Тезье об'єдналися в одну потужну - Клоз Тезье (Clause), яка входить в одну з найбільших насіннєвих груп світу - це Лімагрейн Груп.
  На українському ринку Клоз Тезье представляють 5 компаній які добре зарекомендували себе в насіннєвому бізнесі і мають великий досвід роботи з професійним насінням.
  За 8 років роботи на ринку України ми змогли підібрати саме такий асортимент сортів та гібридів, який найбільш адаптований до даних кліматичних умов.

 • Производитель Doctor Tarsa (Турция)

  Спільне турецько-чілійське підприємство Доктор Тарса - DRT (50% акцій належить світовому лідеру з виробництва спеціальних добрив компанії SQM), виробляє з власної сировини широкий спектр спеціальних добрив на найсучаснішому та найбільшому в Європі заводі. Крім більш ніж 20 різних видів комплексних NPK добрив, компанія виробляє спеціальні мікродобрива, розроблені за останнім словом агрохімічної науки. DRT є лідируючою компанією на ринку Туреччини, і постачає свої добрива до більш ніж 30 різних країн: Європи, країн середземноморського регіону, Китаю та країн СНД. Компанія оснащена потужною агрохімічною лабораторією, що забезпечує постійний контроль вхідної сировини та продукції, що виробляється. Більше 80 висококваліфікованих фахівців займаються розробкою програм харчування рослин як у закритому, так і відкритому грунті. DRT – найбільший постачальник систем крапельного зрошення, будівництва та експлуатації тепличних комплексів.

 • Производитель Dorsing Seeds (США)

  Компанія Dorsing Seeds була заснована в 1969 році в штат Айдахо. Цей регіон називається Долина скарбів і оцінюється як один з кращих виробників насіння в міре.Селекціонная компанія виробляє насіння салату, редиски, моркви, цибулі довгого дня, квітів, різних трав, і більшість капустяних культур. Перебуваючи в Північно-Західному регіоні США, Dorsing Семена Inc має легкий доступ до океанських портів, що дає можливість своєчасно проводити міжнародні перевезення насіння. На даний момент в асортименті Супермаркету насіння присутні тільки насіння капусти даної компанії, таких як Динамо F1, Піксі F1 і Селтік F1

 • Производитель Fertimiks (Турция)

 • Производитель Hem Genetics (Голландия)

  Компанія Hem Genetics, дочірня компанія голландської фірми Hem Zaden BV, була заснована в квітні 1998 року.
      Незважаючи на те, що компанія молода, вона розвивається швидкими темпами і на сьогоднішній день в її асортименті є всі основні культури, які використовуються в озелененні. Досягнення в селекції квіткових культур по достоїнству оцінені і нагороджені таким асоціаціями як Fleuroselect і All - America Selections, а значить були визнані і професійними виробниками посадкового матеріалу.
  Hem Genetics - найперша компанія метою якої стало виведення генетично низькорослих серій квіткових культур, які не потребують застосування регуляторів росту, а значить дозволяють знизити витрати на виробництво розсади. Першим проривом в селекційній роботі стали 2 серії генетично низькорослої петунії - «Лімбо» і «Мамбо», до цих пір тримають високий стандарт якості і задають тон іншим селекційними компаніям.
      Своїми розробками компанія Hem Genetics внесла великий внесок у розвиток квітникарства.

 • Производитель Hem Zaden (Голландия)

  Hem Zaden b.v. є приватною компанією, створеною в 1918 році в Гем, невеликому селищі, розташованому поруч з Енкхеізен в Західній Фрісландії (Нідерланди). Компанія спеціалізується на виробництві і оптового продаж квіткових і травних насіння відкритого запилення. Більш 3.000 різних однорічних, дворічних і багаторічних квіткових і травних сортів насіння виробляються в різних країнах на обох півкулях. Це робить HemZaden B. V. найбільшим у світі виробником насіння квітів відкритого запилення. У період виробництва, урожай контролюється на регулярній основі добре навченим персоналом, щоб забезпечити стабільну якість. Щороку влітку вирощуються тестові зразки кожної партії насіння, виробленої компанією в попередньому сезоні. Після збору насіння в різних країнах по всьму світу, вони відправляються в Нідерланди для очищення, обробки і тестування. Все насіння проходять випробування на проростання у нашій власній лабораторії, для перевірки на відповідність міжнародним стандартам торгівлі. Hem Zaden b.v. виробляє насіння квітів тільки для аматорського квітництва, вони не підходять для вирощування рослин професійними виробниками.

 • Производитель May Seeds (Турция)

 • Производитель NongWoo Bio (Корея)

  NONGWOO BIO ось ще одна компанія, насіння якої ви можете купити в нашому магазині. У 1967 році почала свою діяльність корейська селекційна компанія NONGWOO SEED. Десь близько 40 років тому, NONGWOO BIO вперше стала партнером для фермерів, забезпечуючи їх насінням найкращої якості. NONGWOO BIO зіграла вирішальну роль в овочівництві Кореї шляхом розробки і багатофункціональних, анти-болісних і високоякісного насіння. Крім того, NONGWOO BIO прагне стати лідером індустрії насінництва не тільки в Кореї, але і у всіх інших країнах світу, з відмінними конкурентоспроможними насінням. Ось вже в Києві і Україні на ринку городників-професіоналів з'явилися корейські насіння компанії NONGWOO BIO. Розвиток корейської селекційної компанії NONGWOO BIO на міжнародному ринку призведе до того, що компанія стане гордістю своєї країни.

 • Производитель Rijk Zvaan (Голландия)

  Всесвітньовідома нідерландська насіннєва компанія «Rijkzwaan» розпочала свою діяльність в Україні в 1998 році. За цей досить короткий, але разом з тим плідний проміжок часу колективу «Rijkzwaan Україна» вдалося досягти вагомих результатів і добре зарекомендувати себе на ринку професійних насіння овочів і зайняти гідне місце серед провідних насіннєвих компаній.

Показані 1 - 24 із 39 пунктів